DomovProduktyBlogO RekenberNáš TeamKariéraReferenceKontakt

O Rekenber

Jak Rosteme

Rekenber vznikl za jediným účelem – zabezpečit nejefektivnější cestu dlužníků zpět do ekonomického života a na této cestě jim poskytnout transparentní a férový proces oddlužení se.

2013

První výzkum na insolvenčních datech

2015

První vědecká publikace k insolvencím

2016

Datová spolupráce s Hospodářskými Novinami

2017

Vědecká publikace k extrakci textu z dokumentů v ISIR

2018

Vědecká publikace k extrakci číselných údajů z dokumentů v ISIR

2019

První klientské projekty

2021

Kapitálový vstup České spořitelny

Jenom v ČR je momentálně více než 800 tisíc dlužníků v soudním vymáhání. Interakce s takto vysokým počtem dlužníků je náročný a nákladný proces pro všechny věřitele. Rychle se měnící legislativa nutí věřitele k aktivnějšímu přístupu k procesu správy a vymáhání pohledávek, který již dnes musí být víc šitý na míru konkrétní situaci dlužníka.

Rekenber proto na trh s pohledávkami přináší éru Debtech, kdy aplikováním pokročilé technologie spojuje věřitelé s dlužníky. Lepším využitím dat Rekenber umožňuje věřitelům přistupovat k dlužníkům víc individuálně, a tak výrazně zvýšit šance narovnání problematické situace, co je výhodnější pro obě strany.

Dnes je ústředním tématem Rekenberu otázka řešení finančního zdraví obyvatelstva i hospodářských subjektů, kdy se její aktivity soustřeďují na pomoc s lepší správou jejich financí včetně řešení situace, kdy se dostanou do finanční tísně

Kontaktujte nás

Ďekujeme za vaši zprávu. Zpravidla odpovídáme během několika hodin.
Odeslání formuláře se nezdařilo.